Основні напрямки діяльності

Завдання освітньої роботи закладу дошкільної освіти №6

«Сонечко»

на 2023 – 2024 навчальний рік.

1. Спрямувати діяльність педагогічного колективу ЗДО на реалізацію освітніх ліній Базового компоненту дошкільної освіти та завдань комплексної освітньої програми "Я у Світі"

2. Розвивати у дітей дошкільного віку зв’язне мовлення, шляхом упровадження інноваційних технологій.

3. Формувати соціально-фінансову грамотність як невід’ємну складову соціалізації сучасної дитини.

4. Продовжувати вдосконалювати основи соціально-громадянської компетентності у дошкільників, завдяки участі в проектній діяльності патріотичного змісту: загальнолюдських та громадянських цінностей.

Основні завдання ЗДО на період 2022-23  навчального року

1. Працювати над підвищенням мотивації педагогів до формування успішної соціалізації дитини, розвитку в неї соціальних потреб, формування соціальних вмінь та навичок.

2. Продовжувати роботу щодо розвитку основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально – духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками  національно - патріотичного виховання.

3. Активізувати  роботу щодо організації сучасного освітнього предметно-ігрового середовища та психологічного комфорту для перебування дітей у дошкільному закладі.

Керуючись  основними державними документами, що регламентують діяльність закладу, педагоги спільно з батьками продовжують працювати  над оновленням та поповненням  ігрового предметно-розвивального середовища, необхідних умов для розвитку потреб і інтересів кожної дитини, для її духовного зростання, фізичної досконалості, прояву самостійності, реалізації своїх задумів і бажань, формування ігрової культури дітей.