Сторінка батьків

ВИСЛОВЛЮЄМО СВОЮ ВДЯЧНІСТЬ І КАЖЕМО ВЕЛИЧЕЗНЕ «СПАСИБІ» ЗА УЧАСТЬ У ВИХОВАННІ НАШИХ ДІТЕЙ І ПОКРАЩЕННІ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ САДОЧКА.

НА ВИКОНАННЯ ЛИСТА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ВІД 15.04.2011 №1/9-289 "ЩОДО ОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ТА СПОНСОРСЬКИХ ВНЕСКІВ", З МЕТОЮ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ СТОСОВНО ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕРТВУВАНЬ ТА ЇХ РЕТЕЛЬНОГО БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ НА ЦІЙ СТОРІНЦІ НАШОГО САЙТУ СИСТЕМАТИЧНО БУДЕ РОЗМІЩУВАТИСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ТА СПОНСОРСЬКОЇ ДОПОМОГИ У НАШОМУ ДИТЯЧОМУ САДКУ.

Продовження роботи з налагодження тісної взаємодії з родинами та громадськістю

щодо надання якісної дошкільної освіти  завдяки розширенню форм та видів співпраці з ними, прозорості та відкритості роботи закладу через роботу веб-сайту, створення відкритих груп в соціальній мережі Facebоok .

В закладі створено банк даних ІСУО дітей, педагогічного персоналу. Робота закладу систематично висвітлюється на сторінках міського Інтернет-сайту «Дошкілля Покровська» та власній сторінці у Фейсбук, в основному це цікаві заходи та події з життя садочку, основними дописувачами являються звичайно батьки. Робота сайту направлена на об’єктивне інформування громадськості про  діяльність дошкільного навчального закладу  та включення закладу в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет.

Педагогами закладу згідно плану проводяться батьківські збори, консультації, готуються наочно-інформаційні повідомлення на теми, актуальні для певної вікової групи.

Сучасне оформлення демонстраційних стендів  дає можливість батькам отримати інформацію не лише про виховання своєї дитини, а й дізнатися про роботу всіх працівників. В групових приміщеннях оформлені та періодично змінюються батьківські куточки: «Для вас, батьки», «Ростемо творчими», «Радить психолог», «Будь обережним» тощо. Хочеться звернути увагу на зростаюче зацікавлення батьків життям дитини в ЗДО.

Завдяки тісній співпраці з батьківською громадою, злагодженій роботі батьківських комітетів, було зміцнено матеріальну базу закладу: проведено косметичні ремонти групових кімнат, пофарбовано та відремонтовано  ігрове обладнання на майданчиках.

Показником результативної та успішної взаємодії батьків і педагогів можна вважати наявність у ЗДО доброзичливої атмосфери, довірчих стосунків між педагогами та батьками, зорієнтованість батьків на виховання та розвиток дітей, їх зацікавленість змістом дошкільної освіти.